Ürünün fonksiyon alanına göre mekanik çözümlerin oluşturulması, bilgisayar simulasyonları ile çalışma testlerinin gerçekleştirilmesi. Üretime uygun mekanik detayların kabuk tasarımı ile ilişkilendirilerek tasarım doğrulama çalışmalarının tamamlanması.

Üretim için hazırlanan mühendislik modellerden hareketli animasyon üretilmesi. Bu animasyon; müşteri sunumu, görsel alternatiflerin oluşturulması, materyal uyumu, çalışma prensibi gibi çalışmalarda kullanılması.

Ürünün html olarak görselin oluşturulması, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında html olarak kullanıcı isteğine göre incelenmesinin sağlanması.

Ürünlerin 3d scanner ile taranıp hatasız model ve ölçülerin çıkartılmasının sağlanması.

Please reload

Ürünlerin ve tasarımların internet ortamında ve utgulama yazılımlarıyla tüm dünyaya tanıtılması ve fark edilmenin sağlanması.

Ürün geliştirme süreçlerinde ölçülendirme çözümleri. Üretimi oluşturacak ürünlerin teknik ölçülerin oluşturulması. Teknik resim arşivin hazırlanması.

Üretim için hazırlanan  modellerden kullanım talimatlarının hazırlanması. Bu kitapçık; montaj talimatlarını, yedek parça listelerini, genel açıklamaları, uyarı ve ikaz işaretlerini, garanti süresini belirleyen kitapçıklardır.

Ürün marka ve kimliğini tanımlayan tanıtımlar. Fonksiyon alanları ve tüketici iletişiminin etkin olduğu tasarımların tanımlanması. Ürün tanıtım ve satış yüzeyleri için akılcı çözümler. Reklamın tasarımı ve uygulanması.

Please reload